ورود کاربر

الگوی دستور (Syntax template) مشخص کننده دستور فرمانی است که توسط دیالوگ دلخواه تولید می شود. این ممکن است شامل یک متن استاتیک باشد که همیشه تولید می شود و شناسه هایی را کنترل می کند که در زمان اجرا با مقادیر کنترل های دیالوگ دلخواه جایگزین می شوند. در شکل زیر پنجره الگوی دستور آمده است.

تجزیه و تحلیل آماری | پایان نامه | پروپوزال

برای مثال، در دیالوگ دلخواهی که دستور فرمان برای یک فرمان منفرد تولید می کند – از قبیل مثال جاری – نام فرمان یک متن استاتیک است. مجموعه ای از متغیرها در لیست مقصد تعیین می شود که لیست متغیرهای مستقل می تواند باشد و توسط شناسه کنترل متناظر با کنترل لیست مقصد مشخص می گردد

برای دستیابی به الگوی دستور به شکل زیر عمل می شود:

1- از منوی دیالوگ ساخت دیالوگ دلخواه ابتدا منوی Edit و سپس زیر منوی Syntax template را انتخاب کنید. سپس برای ایجاد تمپلت برای دیالوگ Simple one-way ANOVA به شکل زیر عمل می شود

2- ONEWAY و یک فاصله تایپ کرده و سپس کلید ترکیبی ctrl+spacebar را بزنید. این موجب می شود که لیست شناسه های کنترل (آیتم های موجود در بین پرانتزهای دوتایی) و در پی آن آیتم های موجود برای تکمیل خودکار خصیصه Syntax نمایش داده شود. این دیالوگ از تکمیل خودکار و رنگ بندی کدهای دستوری پشتیبانی می کند.

3- %%dependent_list%% را انتخاب کرده و در شناسه کنترل Dependent List در تمپلت دستوری وارد کنید.

در زمان اجرا، کنترل شناسه %%dependent_list%% با دستور تولید شده توسط کنترل Dependent List جایگزین می شود، که به عنوان لیست متغیرهای انتقال یافته به کنترل جایگزین می شود. شما می توانید شناسه های کنترل را به صورت دستی وارد کنید، اما بخاطر داشته باشید که حتماً در بین دو درصد (%%) گذاشته شود.

مابقی تمپلت دستور را تکمیل کنید.

4- کلمه کلیدی BY را پس از شناسه کنترل Dependent List اضافه کرده و سپس شناسه را به کنترل Factor اضافه کنید.

5- در یک خط جدید، شناسه گروه جعبه گزینه Statistics را وارد کنید.

6- در یک خط جدید، /MISSING را وارد کرده و سپس شناسه مربوط به گروه دکمه رادیویی Missing Values را درج کنید.

در زمان اجرا، شناسه ها با دستور تولید شده توسط کنترل متناظر آن جایگزین می شود، همانطور که خصیصه های دستوری کنترل ها مشخص می شود.

- %%factor%% با متغیر منفرد انتقال یافته به کنترل Factor جایگزین خواهد شد.

- %%statistics%% با /STATISTICS جایگزین شده و در پی آن لیست دستور تولید شده توسط هر یک از جعبه گزینه های گروه Statistics قرار می گیرد که با فاصله خالی از هم جدا شده اند.

اگر هیچکدام از جعبه گزینه ها تیک نخورده باشد، دستوری توسط گروه Statistics تولید نمی شود و شناسه %%statistics%% با یک رشته خالی جایگزین می شود.

- %%missing%% با دستور متناظر با دکمه رادیویی کنترل Missing Values جایگزین خواهد شد که یا ANALYSIS یا LISTWISE است.

برای مثال، انتخاب های زیر توسط کاربر موجب تولید دستور فرمان می شود:

- متغیر منفرد performance به کنترل لیست مقصد انتقال یابد. - متغیر group به کنترل فاکتور انتقال یابد.

- جعبه گزینه های Descriptive و Welch در گروه Statistics در زیر دیالوگ Options تیک بخورند.

- Exclude cases listwise در گروه رادیویی Missing Values در زیر دیالوگ Options انتخاب شود.

ONEWAY performance BY group

/STATISTICS DESCRIPTIVES WELCH

/MISSING LISTWISE.

7- دکمه Ok دیالوگ الگوی دستور را کلیک کرده تا الگو ذخیره شود. همیشه می توانید بعداً هم این الگو را ویرایش و اصلاح کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com