ورود کاربر

شما می توانید دیالوگ های دلخواه خود را برای ایجاد دستور فرمان داشته باشید. اینکار به شما اجازه می دهد که نسخه خود را برای هر دیالوگ پیش فرض برای رویه های برنامه IBM SPSS 23 داشته باشید؛ مثلا یک رابط کاربری برای فرمان بسط، یک رابط کاربری برای هر یک از دستورات فرمان که براساس ورودی کاربر پارامتر بندی شده اند.

ایجاد دیالوگ دلخواه شامل مراحل زیر است:

1. تعیین ویژگی های خود دیالوگ، از قبیل آیتم منوی جدید برای باز کردن دیالوگ از نوار منوی برنامه

2. تعیین کنترل ها، از قبیل لیست منبع و مقصد متغیرها، که دیالوگ و زیر دیالوگ ها را می سازند.

3. ایجاد الگوی دستور که دستور فرمان مربوطه را که دیالوگ خلق می کند، را مشخص می کند.

زمانی که این ویژگی ها را برای دیالوگ دلخواه خود ایجاد کردید، می توانید آن را به عنوان یک فایل خارجی ذخیره کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.

برای مثال، ما در طی سه درس آینده که به تعریف سه مشخصه فوق می پردازد، یک دیالوگ دلخواه جدید برای دیالوگ ANOVA ایجاد می کنیم که شامل کنترل های Contrast و Post Hoc نیست.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com