ورود کاربر

در هر نقطه ای در طی فرآیند نوشتن دیالوگ دلخواه، می توانید کار را به صورت فایل بسته دیالوگ دلخواه (.spd) ذخیره کنید. این به شما اجازه می دهد که دیالوگ دلخواه خود را در طی چند جلسه ایجاد کنید.

1- از منوی فایل دیالوگ ساخت دیالوگ دلخواه، گزینه Save را انتخاب کنید.

2- در دیالوگ Save a Dialog Specification مکان فایل بسته دیالوگ دلخواه را مشخص کنید. برای ادامه کار بر دیالوگ دلخواه ذخیره شده:

3- از منوی فایل دیالوگ ساخت دیالوگ دلخواه گزینه Open را انتخاب کنید.

4- در دیالوگ Open a Dialog Specification فایل بسته دیالوگ دلخواه مورد نظر خود را انتخاب و باز کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com