ورود کاربر

دلخواه کردن منو و نوار ابزار می تواند موجب صرفه جویی در وقت شود و خصیصه هایی که به طور مکرر استفاده می شوند، راحت تر در دسترس قرار می گیرند و وظایف رایج و تکراری را می توان خودکار کرد. دیالوگ های دلخواه به شما اجازه می دهند که برای ایجاد دستورات فرمان مالک واسط کاربری خود باشید.

اقلام دلخواه منو کمک می کنند که به سادگی فایل های دستور را اجرا نمود، سایر برنامه ها یا اسکریپت ها را اجرا کرد. می توانید به یک منوی موجود آیتمی را اضافه کرده یا کلا یک منو مخصوص خودتان بسازید.

- برای اینکار از نوار منوی برنامه، منوی View و زیر منوی Menu Editor… را انتخاب کنید. این کار موجب باز شدن دیالوگ ویرایش منو می شود. در این دیالوگ می توانید یک منو ایجاد کرده، اقلامی را به منوی موجود اضافه کرده، خط جداساز بین اقلام منو گذاشته، یا آیتمی از منوها را حذف کنید.

تجزیه و تحلیل آمار پایان نامه | پروپوزال

- از لیست Apply to استفاده کرده و پنجره ای انتخاب کنید که آیتم منوی شما در آن است یا به آن اضافه می شود. برای این مثال، پنجره Data Editor را انتخاب کنید.

- در لیست Menu در سمت چپ دیالوگ روی Utilities دو کلیک کرده تا علامت به علاوه کنار آن باز شود.

- آیتم های منوی جدید در بالای آیتمی که در حال حاضر انتخاب شده است قرار می گیرند. بنابراین برای اضافه کردن آیتم جدید در پایین منو، آیتمی را انتخاب کنید که در پایین منوی Utilities قرار دارد (که حاوی متنی در داخل پرانتز است و نوشته است این پایان این منو است).

- روی دکمه Insert Item کلیک کرده و Syntax را در وسط دیالوگ انتخاب کنید.

- به عنوان اسم منوی جدید، Create Data را تایپ کنید.

- روی دکمه Browse کلیک کرده و به پوشه Samples در محل نصب برنامه IBM SPSS 23 بروید.

- فایل CreateData.spv را انتخاب کنید.

- حالا هر بار که شما این آیتم منو را انتخاب کنید، فایل دستور createData اجرا می شود.

- برای ذخیره شدن تغییرات و بسته شدن دیالوگ ویرایش منو، روی Ok کلیک کنید.

- از نوار منوی ویرایشگر داده گزینه Utilities و سپس زیر منوی Create Data را انتخاب کنید.

می بینید که این کار باعث اجرای فایل دستور فرمان می شود، که به طور نمونه یک مجموعه داده با 100 مورد و 20 متغیر ایجاد می کند که دارای مقادیری با توزیع نرمال است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com