ورود کاربر

در پنجره نمایشگر خروجی برنامه می توان قالب نمایش داده ها را تغییر داد. برای مثال در جدول زیر اعداد نمایش یافته دارای یک رقم اعشار هستند که می خواهیم بخش اعشاری نتایج را حذف کنیم.

آموزش نرم افزار SPSS

برای این کار، در پنجره نمایشگر روی جدول محوری Education level دابل کلیک کرده تا به حالت فعال درآید.

سپس روی سر ستون چهارم (Percent) کلیک کرده و آن را انتخاب می کنیم. سپس از منوی Edit در نوار منوی برنامه گزینه Data Cells یا منوی کشویی راست کلیک برنامه گزینه Cell Properties را اتتخاب کرده و سپس برگه Format Value در دیالوگ ظاهر شده انتخاب کرده و در فیلد Decimal در پایین دیالوگ مقدار 0 را انتخاب می کنیم و دکمه Ok را می زنیم (شکل زیر):

آموزش نرم افزار SPSS

پس از زدن دکمه Ok دیالوگ، تغییر اعمال می شود و جدول به شکل زیر در می آید.

آموزش نرم افزار SPSS

می بینیم که قسمت اعشاری اعداد ستون Percent مخفی شده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com