ورود کاربر

بعضی از داده های نمای یافته در جدول ممکن است مفید نباشند یا ضروری نباشند. خوشبختانه می توان کل سطر یا ستون را بدون تغییر یا از دست رفتن هر گونه داده ای مخفی نمایید. مثلاً ستون Valid Percent را از جدول شکل زیر مخفی می کنیم:

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامهاگر جدول فعال نیست، روی عنوان یا خود جدول دابل کلیک کرده تا کادر خط چین دور آن ظاهر شود. روی ستون مورد نظر کلیک کنید تا به حالت انتخاب شده درآید. از منوی Edit یا منوی راست کلیک گزینه Data and Label Cells را انتخاب کنید. سپس گزینه Hide منوی View یا گزینه Hide Caegory منوی راست کلیک را انتخاب کنید. حال جدول به شکل زیر در می آید:

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامهبرای نمایش مجدد و آشکار کردن سطر یا ستون های مخفی شده، از منوی View گزینه Show All را بزنید. طریقه مخفی یا آشکار کردن سطر و ستون جدول با هم تفاوتی ندارد و بستگی به این دارد که قبلا از زدن منوی فرمان مربوطه، سطر یا ستون در حالت انتخاب شده باشد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com