ورود کاربر

بجز مواردی که از قبل جداول دلخواه در TableLook ایجاد شده باشد، جداول محوری با قالب پیش فرض و استاندارد برنامه نمایش داده می شوند. شما می توانید قالب بندی هر متنی در جدول را تغییر دهید، از اسامی گرفته تا فونت و سایز و استیل فونت (سیاه یا مورب) یا رنگ متون.

- ابتدا بر روی جدول مورد نظر دابل کلیک کنید تا به حالت فعال درآید.

- اگر نوار ابزار قالب بندی نمایش یافت، از منوی View گزینه Toolbar آن را انتخاب کنید.

- حال روی متن مورد نظر کلیک کرده و از لیست کشویی موجود در نوار ابزار قالب بندی، فونت مورد نظر یا سایر خواص متن را تغییر دهید. در شکل زیر عنوان جدول به استیل Bold و رنگ قرمز تغییر داده شده است.

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه

با همین روش می توان محتوا یا برچسب ها و سر ستون ها و عنوان سطرها را ویرایش کرد. اگر در جدول در حین ویرایش مقدار یکی از گزینه ها را تغییر دهید، مجموع مقادیر یا محاسبات آماری دیگری که به آن مقدار در ارتباط است، تغییر نکرده و مجددا محاسبه نخواهند شد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com