ورود کاربر

در نمایشگر خروجی جدول محوری نشان داده می شود که با دابل کلیک بر روی جدول یا عنوان جدول، به حالت فعال در می آید و دور آن کادر نقطه چین ظاهر می شود (شکل زیر).

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد | دکتری

لایه ها برای جداولی مفید است که بزرگ بوده و طبقات تودرتوی زیادی از متغیرها وجود دارد. با ایجاد لایه ها، می توان نمای جدول را ساده کرد. مثلاً در جدول فوق با درگ کردن عنصر Gender از بعد ستون به بعد لایه (تغییر ابعاد) می توان جدول را ساده سازی کرد. در شکل زیر آیکون محوری Gender در بعد لایه نمایش داده شده است:

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد | دکتری

برای نمایش لایه مختلف، طبقه آن را لیست کشویی ظاهر شده جدول انتخاب کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com