ورود کاربر

جدول پیش فرض تولید شده در نمایشگر خروجی برنامه ممکن است اطلاعات مورد نظر شما را به درستی و روشنی که می خواهید، نشان ندهد. در این جداول می توان جای سطر و ستون را عوض کرد، ترتیب مرتب شدن داده ها در جدول را تغییر داد، و جدول را ویرایش کرد. برای مثال، می توان یک جدول کوتاه و پهن را به یک جدول باریک و بلند تغییر داد. تغییر دادن چیدمان جدول روی نتایج رویه آماری تاثیری ندارد. این فقط عملی برای نمایش خروجی به شیوه مطلوب و مورد نظر شما است.

- اگر جدول مورد نظر فعال نیست، روی آن دو کلیک کنید تا کادر خط چین دور جدول ظاهر شود.

- اگر سینی ویرایش جدول محوری آشکار نیست، از نوار منوی برنامه به شکل زیر آنرا فعال و آشکار کنید

Pivot > Pivoting Trays

Pivoting trays امکان جابجا کردن ستون ها، سطرها و لایه های جدول را فراهم می کند (شکل زیر)

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه دکتری

اگر عنصر statistics را از بعد Row به بعد Column در زیر Gender کشیده و رها کنید، جدول بلافاصله پیکربندی مجدد شده تا تغییر اعمال شده را نشان دهد. ترتیب چیده شدن عناصر در خانه های ROW و COLUMN تعیین کننده ترتیب نمایش آنها در جدول محوری است. مثلاً عنصر Owners PDA را از خانه سطر به زیر عنصر internet کشیده و رها کنید تا ترتیب قرارگیری آنها تغییر کند (شکل زیر).

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه دکتری

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com