ورود کاربر

دکمه ابزار فراخوان دیالوگ Dialog Recall tool لیستی از دیالوگ هایی که اخیراً با آنها کار کرده اید را نمایش می دهد و می توانید با یک کلیک ماوس دوباره به آن دیالوگ ها برگردید.

شکل آیکون دکمه فراخوان دیالوگ:

آموزش سطح میانه نرم افزار IBM-SPSS 23

این ابزار بخصوص برای برگشت به دیالوگ های مورد استفاده در جلسه اخیر و برگشتن به تجزیه و تحلیل و ویرایش سریع بخش هایی از آن مفید است.

برای نمایش این خصیصه روی دکمه Dialog Recall کلیک کنید. این دکمه در نوار ابزار استاندارد برنامه وجود دارد و در صورتی فعال می شود که دیالوگ ها باز و بسته شده باشند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com