ورود کاربر

نتایج تجزیه و تحلیل آماری با برنامه SPSS در پنجره خروجی برنامه (Viewer) نمایش داده می شود. خروجی برنامه می تواند جداول، نمودارها، چارت ها، متن باشد که بستگی به گزینه شما در زمان انجام رویه دارد. در این فصل از فایل های viewertut.spv و demo.sav استفاده می شود که در پوشه مثال های برنامه موجود است. تصویری از پنجره Viewer در زیر آمده است.

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد

پنجره نمایش خروجی شامل دو قسمت (ستون) است. پانل یا ستون outline حاوی لیست تمامی اطلاعاتی است که در نمایشگر خروجی ذخیره شده است. پانل contents حاوی جداول آماری، نمودارها و متن های مربوطه است.

برای پیمایش در این پنجره می توان از اسکرول بار کنار پنجره استفاده کرد، اما راه ساده تر و منطقی کلیک کردن بر روی اسم تست یا نتیجه در پانل outline است. می توان اندازه این دو ستون پنجره را با درگ کردن میله وسط آنها تغییر داد. برای باز و بسته کردن هر تست می توان علامت مثبت کنار آیکون کتاب را استفاده کرد. اگر علامت کنار آیکون – باشد یعنی تست باز است هرچند ممکن است در قسمت مرئی آن نباشد. برای مشاهده خروجی های مخفی می توان روی آیکون کتاب دابل کلیک کرد. برای جابجایی ترتیب آزمون ها و تست های نمایش یافته در پانل outline، می توان تست مورد نظر را گرفته و به محل مورد نظر درگ و رها کرد. همچنین خروجی که مورد نظر ما نیست را می توان با انتخاب آن و زدن دکمه delete از خروجی حذف نمود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com