ورود کاربر

می توانید مدتی را به متغیر اضافه یا کسر کنید مثلا 10 روز یا 12 ماه را به یک متغیر تاریخ اضافه یا کسر کنید. در مثال شرکت نرم افزاری، فرض کنید که می خواهیم تاریخ پایان یافتن قرارداد پشتیبانی مشتریان را تعیین کنیم. فایل داده upgrade.sav حاوی این اطلاعات است که به صورت متغیری برای تعداد سال های قرارداد پشتیبانی از تاریخ فروش است. حال می توانید با اضافه کردن سال های پشتیبانی به تاریخ خرید، مدت پشتیبانی باقیمانده را محاسبه کنید.

برای محاسبه این متغیر:

- گزینه Calculate with dates and times را در صفحه معرفی ویزارد تاریخ و زمان انتخاب کرده و دکمه Next را کلیک کنید.

- در صفحه بعد، گزینه Add or subtract a duration from a date را انتخاب کرده و Next کنید تا دیالوگ زیر ظاهر شود.

تجزیه و تحلیل آمار پایان نامه | پروپوزال

 

- متغیر Date of initial product license را برای جعبه متن Date انتخاب کنید. - متغیر Years of tech support را برای متغیر Duration Variable انتخاب کنید.

- از آنجایی که متغیر سال های پشتیبانی یک متغیر عددی است، لازم است که واحد آن را در لیست کشویی Units به سال ست کنید.

- گزینه Years را از لیست کشویی انتخاب کنید. - دکمه Next را کلیک کنید.

- در صفحه بعد، نام متغیر جدید حاصل را SupEndDate بگذارید. نباید متغیر جدید با متغیرهای موجود در فایل داده همنام باشد.

- می توانید در این صفحه برچسبی برای متغیر جدید در کادر Label وارد کنید. این کار اختیاری است.

- دکمه Finish را کلیک کنید تا عملیات تمام شود.

حال متغیر جدید در پنجره نمایشگر داده ظاهر می شود. این متغیر در آخرین ستون برگه داده و آخرین سطر برگه متغیر ظاهر می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com