ورود کاربر

یکی از کارهای رایج در ویرایش داده ها، محاسبه طول زمان بین دو تاریخ است. برای مثال، فرض کنید که شرکت نرم افزاری در مجوز نصب و به روز رسانی نرم افزار خود یک متغیر زمان و تاریخ قرار می دهد که زمان آخرین خرید نسخه به روز رسانی هر مشتری را مشخص می کند. فایل upgrade.sav حاوی این اطلاعات است که یک متغیر است و آخرین خرید بسته به روز رسانی مشتری را ثبت می کند ولی تعداد سال های سپری شده را محاسبه نمی کند. حال در اینجا با استفاده از این متغیر ما آن را محاسبه می کنیم.

برای محاسبه طول زمان بین دو تاریخ:

- در صفحه معرفی دیالوگ ویزارد تاریخ و زمان، گزینه Calculate with dates and times را انتخاب کرده و دکمه Next را بزنید.

- در صفحه بعدی گزینه Calculate the number of time units between two dates را انتخاب کرده و Next را بزنید.

 

تجزیه و تحلیل آمار پایان نامه | پروپوزال

- متغیر Date of next release را برای Date 1 انتخاب کنید. - متغیر Date of last upgrade را برای Date 2 انتخاب کنید.

- در لیست کشویی Unit گزینه Years را انتخاب کنید. در کادر فرآوری نتیجه، گزینه Truncate to integer را انتخاب کنید.

- دکمه Next را کلیک کنید.

- در گام بعدی، نام متغیر حاصل را YearsLastUP بگذارید. نباید متغیر جدید با متغیرهای موجود در فایل داده هم نام باشد.

- برچسب متغیر جدید را زمان سپری شده از آخرین به روز رسانی بگذارید. این گزینه اختیاری است.

- گزینه پیش فرض Create the variable now را تیک زده و دکمه Finish را بزنید تا متغیر جدید خلق شود.

متغیر جدید حاصل از این عملیات در نمایشگر داده ظاهر می شود که حاوی عدد صحیح سالهای بین دو تاریخ است. بخش کسری آن نادیده گرفته شده است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com