ورود کاربر

تعدادی از عملیات های معمول که با تاریخ و زمان انجام می شود، از طریق Date and Time Wizard قابل انجام است. با استفاده از این ویزارد می توان کارهای زیر را انجام داد:

- ایجاد یک متغیر تاریخ/زمان از متغیر رشته ای حاوی تاریخ یا زمان

- ساختن یک متغیر تاریخ/زمان توسط تلفیق متغیرهای حاوی بخش های مختلفی از تاریخ و زمان

- جمع یا تفریق زدن متغیرها تاریخ/زمان، شامل جمع یا تفریق دو متغیر تاریخ/زمان

- استخراج بخشی از یک متغیر تاریخ یا زمان. برای مثال، روز ماه از متغیری که به صورت ماه/روز/سال است.

برای مثال این قسمت از فایل نمونه upgrade.sav استفاده می شود که در پوشه مثال های برنامه موجود است.

استفاده از ویزارد تاریخ و زمان

- از نوار منوی برنامه مسیر زیر را انتخاب کنید

Transform > Date and Time Wizard...

- این کار موجب باز شدن دیالوگ Date and Time Wizard می شود.

تجزیه و تحلیل آمار پایان نامه | پروپوزال

این دیالوگ که صفحه معرفی ویزارد است، از شما در مورد کاری که می خواهید انجام دهید سئوال می کند. اگر جایی از این عملیات برای شما مبهم است می توانید گزینه اول را تیک زده و راهنمایی ها را بخوانید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com