ورود کاربر

شما می توانید از عبارت های شرطی (عبارت های منطقی نیز نامیده می شوند) برای تبدیل زیر مجموعه خاصی از موردهای (سطرهای داده) فیال داده خود استفاده کنید. یک عبارت شرطی در صورت صحیح بودن شرط، مقداری را بر می گرداند که می تواند یکی از مقادیر صحیح (true)، غلط (false) یا مفقود (missing) باشد. اگر نتیجه اجرای عبارت شرطی صحیح باشد، تبدیل به مورد اعمال می شود. اگر اجرای عبارت شرطی برگشتی غلط داشته باشد، تبدیل به مورد اعمال نمی شود.

برای نوشتن یک عبارت شرطی:

- در دیالوگ محاسبه متغیر جدید، روی If کلیک کنید. این کار موجب باز شدن دیالوگ If Case می شود.

- گزینه Include if case satisfies condition را انتخاب کنید.

تجزیه و تحلیل آمار پایان نامه | پروپوزال

- عبارت شرطی را در آن تایپ کنید.

اغلب اوقات عبارت های شرطی حاوی حداقل یک عملگر (اپراتور) ربطی است از قبیل age>=21 یا income*3<100

در مثال اول فقط موردهایی (سطرهایی) که دارای متغیر Age بیشتر از 21 هستند، انتخاب می شوند. اما در نمونه دوم درآمد در سه ضرب می شود و اگر کمتر از 100 باشد، مورد انتخاب می شود.

همچنین می توان یک یا چند عبارت شرطی را با استفاده از عملگرهای منطقی به هم وصل کرد از قبیل age>=21 | ed>=4 یا income*3<100 & ed=5

حال در عبارت ترکیبی اول، اگر سن بیشتر از 21 و سطح تحصیلات بالاتر از برچسب 4 باشد، مورد انتخاب می شود و در عبارت ترکیبی دوم اگر درآمد ضرب در سه کمتر از 100 و سطح تحصیلات 5 باشد، مورد انتخاب می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com