ورود کاربر

شما می توانید از توابع از پیش تعریف شده برنامه برای ایجاد متغیرهای جدید استفاده کنید. بیشتر از 70 مورد تابع این چنین در برنامه SPSS V23 وجود دارد، از جمله:

- توابع جبری

- توابع آماری

- توابع توزیع فراوانی

- توابع منطقی

- توابع جمع زدن تاریخ و زمان

- توابع استخراج

- توابع داده های خالی

- توابع بین موردی

- توابع رشته ای

توابع در گروه های متمایز منطقی سازماندهی شده اند از قبیل گروه توابع مورد استفاده برای عملیات های جبری و یا گروه توابع مورد استفاده برای محاسبه سنجه های آماری (آماره ها). برای سهولت استفاده، عده ای از توابع از متغیرهای سیستم استفاده می کنند مثل تابع $TIME (زمان و تاریخ جاری سیستم)، که این ها نیز در گروه های عملکردی مناسب دسته بندی شده اند.

تجزیه و تحلیل آمار پایان نامه | پروپوزال

 

درج یک تابع در یک عبارت

برای درج (چسباندن) تابع در عبارت:

- مکان نمای ماوس را در نقطه ای قرار دهید که می خواهید تابع در آن قرار بگیرد.

- گروه مناسب را از لیست Function Group انتخاب کنید. گروهی که برچسب All خورده است، شامل لیستی از تمامی توابع و متغیرهای سیستم موجود در برنامه است.

- روی تابع در لیست Functions and Special Variable list دو کلیک کنید (یا تابع را انتخاب کرده و روی دکمه پیکان کلیک کنید).

حال تابع در محل مشخص شده در عبارت درج می شود. اگر شما بخشی از عبارت را هایلایت کرده و تابع را در آن درج کنید، این تابع به عنوان آرگومان اول عبارت در نظر گرفته می شود.

ویرایش تابع در یک عبارت

تابع تا زمانی که آرگومان های آن وارد نشده باشد، کامل نیست، که توسط علامت سئوال در تابع درج شده مشخص می شوند. تعداد علامت سئوال ها نشانگر حداقل تعداد آرگومان های مورد نیاز برای کامل شدن تابع است.

- علامت سئوال را هایلایت (انتخاب) کنید.

- آرگومان را بجای آن وارد کنید. اگر آرگومان نام متغیر است، می توانید آن را از لیست متغیرها درج کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com