ورود کاربر

در این برنامه می توان نمودارهای متفاوت زیادی را ترسیم و ویرایش کرد. در این مثال ما سه نوع رایج نمودارها یعنی نمودار میله ای ساده، نمودار قطاعی یا دایره ای و نمودار پراکندگی گروهی را بحث می کنیم.

اساس ترسیم نمودار

برای بحث اساس ترسیم نمودار، ما نمودار میله ای مثال درآمد و سطح رضایت شغلی را ترسیم می کنیم. در این مثال نیز از فایل Demo.sav استفاده می شود که در پوشه مثال های برنامه موجود است.

از نوار منوی برنامه، دیالوگ رسم نمودار را باز کنید:

Graphs > Chart Builder...

دیالوگ رسم نمودار یک پنجره تعاملی است که به شما امکان دیدن پیش نمایش نمودار را قبل از ساختن نمودار می دهد (شکل زیر)

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد

استفاده از گالری نمودار ساز

ابتدا برگه Gallery را بزنید. گالری شامل انواع نمودارهای از قبل تعریف شده برنامه است، که با توجه به نوع نمودار سازماندهی شده است. برگه Basic Element نیز عناصر پایه ترسیم نمودار (مثل محورها و اجزای نمودار) را مشخص می کند اما بهتر است که از برگه گالری استفاده شود.

گزینه Bar را از لیست نمودارها انتخاب کنید. در این دیالوگ آیکون انواع نمودارها ظاهر می شود. تصاویر اطلاعات کافی برای شناسایی نوع نمودار مورد نظر را می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از شرح موجود در ToolTip مربوطه مراجعه کنید.

حالا آیکون مربوط به نمودار میله ای را به وسط پنجره Canvas کشیده و رها کنید، که یک محدوده سفید بزرگ در بالای دیالوگ گالری است (شکل زیر).

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد

چارت ساز برنامه پیش نمایش نمودار را نشان می دهد. توجه داشته باشید که داده های مورد استفاده پیش نمایش اطلاعات واقعی شما نیستند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com