ورود کاربر

24- تخم شنبلیله

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک تخم شنبلیله

وبگاه پرستارتقریبا تمامی زنان از داشتن ابروی نازک و کم پشت هراس دارند. اغلب بدنبال راهی طبیعی و بی ضرر برای پر پشت کردن و تقویت موهای ابرو هستیم. در حقیقت می توان از خواص دانه شنبلیله (fenugreek seeds) سود برد، زیرا سرشار از لستین (lecithin)، نیکوتینیک اسید (nicotinic acid)، پروتئین است که برای رشد مو ضروری است. ابتدا به مدت 5 ساعت تخم شنبلیله را در آب بخیسانید. سپس آن را کوبیده و یک خمیر غلیظ از آن درست کنید، مقداری روغن بادام یا روغن نارگیل به آن اضافه کرده و مخلوط را هر شب قبل از خواب به ابروی خود بمالید. صبح روز بعد با آب گرم بشویید. این ماسک را می توان 2-3 بار در هفته استفاده کرد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com