ورود کاربر

20- روغن نارگیل

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک روغن نارگیل

وبگاه پرستارچطور ابروی خود را پرپشت و تیره تر بکنیم؟ راه طبیعی تقویت ابرو چیست؟ یکی از مواد خیلی با ارزش برای تقویت ابرو و پرپشت کردن موهای ابرو روغن نارگیل (Coconut Oil) است. این روغن طبیعی عالی سرشار از آهن، ویتامین E، پروتئین برای بهبود چشمگیر ابروها است. روغن نارگیل به کاهش دفع پروتئین کمک کرده و ابرو را قوی می کند. این روغن حاوی لائوریک اسید (lauric acid) است که به عنوان یک ماده ضد میکروب عمل می کند و از عفونی شدن پیاز مو جلوگیری می کند. این روغن بویژه از آسیب بیشتر ابرو جلوگیری کرده و رشد موهای ابرو را تقویت می کند. کافی است چند قطره روغن نارگیل به ابروهای خود مالیده و چند دقیقه ماساژ دهید و شب آن را رها کرده و صبح روز بعد با آب گرم بشویید. بایستی برای رسیدن به بهترین نتیجه این عمل را هر روز تکرار کرد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com