ورود کاربر

15- گلاب

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک گلاب

وبگاه پرستاراگر در مورد پرپشت شدن سریع و طبیعی ابروی خود نگران هستید، آب رز یا گلاب (Rose Water) یک راه حل خوب است. از گلاب می توان برای رفع مشکل کم رنگ و نازک شدن ابروها استفاده کرد. گلاب خاصیت خنک کنندگی و مرطوب کننده دارد و موجب صاف و پرپشت شدن ابرو می شود. بعلاوه، گلاب برای رفع پف و کیسه زیر چشم مفید است. تنها کاری که باید کرد مخلوط کردن گلاب (نصف پیمانه) و آب لیمو (نصف لیمو) است. اگر بخواهیم اثر این ترکیب را بیشتر کنیم، می توانیم یک قاشق عسل به آن اضافه کنیم. مخلوط را بخوبی هم زده و به ابروهای خود بمالید. سپس یک ساعت و نیم بعد آن را بشویید. تاثیر این ماسک را می توانید با مصرف روزانه ترکیب شاهد باشید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com