ورود کاربر

13- برگ زردچوبه

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک برگ زردچوبه

وبگاه پرستاربرگ های زردچوبه (Curry Leaves) مخزن بتا کاروتن و پروتئین هستند. بتاکاروتن می تواند به پیشگیری از ریزش مو کمک کند در حالی که پروتئین ماسک به تقویت مو پرداخته و از نازک شدن مو جلوگیری می کند. بنابراین برگ زردچوبه برای تقویت رشد مو مناسب است. برگ های زردچوبه را له کرده و سپس در آب گرم (یک فنجان) برای چند ساعت بخیسانید. در مرحله بعد برگ ها را خارج کرده و به ابروی خود بمالید. ماسک را شب رها کرده و صبح روز بعد بشویید. توصیه می شود که برگ زردچوبه 3-4 بار در هفته استفاده شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com