ورود کاربر

11- روغن اساسی رزماری

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک روغن رزماری

وبگاه پرستارروغن اساسی روزماری یا اکلیل کوهی (Rosemary Essential Oil) یکی از ماسک های مناسب برای موی ابرو است. روغن رزماری دارای خواص محرک، تونیک، ضدعفونی کننده، ترمیم کننده، تقویت کننده، کمک هضم، آنتی اکسیدان، مسکن، ضد میکروب و تمیز کننده است. روغن رزماری به رشد مو کمک می کند. برای اینکه از روغن رزماری برای تقویت و پرپشت شدن ابرو استفاده کنید، بایستی چند قطره روغن رزماری را به روغن زیتون یا روغن جوجوبا اضافه کرده و به ابروی خود بمالید و به آرامی و با حرکت دورانی ماساژ دهید. سپس صبح روز بعد که از خواب بیدار می شوید، ماسک را با شوینده ملایم بشویید. این ماسک را می توان روزانه یا یک روز در میان استفاده کرد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com