ورود کاربر

10- زرده تخم مرغ و روغن آووکادو

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک تخم مرغ و آووکادو

وبگاه پرستارترکیب زرده تخم مرغ و روغن آووکادو (Egg Yolk And Avocado Oil) یک ماسک موی مناسب است. وجود چربی های اشباع نشده، ویتامین ها، پروتئین، پتاسیم و مواد معدنی در آووکادو موجب شده است که این ماده غذایی به یک ابر ترکیب برای سلامت پوست و مو تبدیل شود. مو بیشتر از پروتئینی به نام کراتین ساخته شده است و زرده تخم مرغ سرشار از این پروتئین است. بنابراین برای کلفت و پرپشت کردن ابرو این ترکیب می تواند فوق العاده باشد. برای اینکار زرده تخم مرغ را خوب هم زده و با یک قاشق روغن آووکادو ترکیب کنید و روی ابروی خود بمالید. شب ترکیب را روی ابرو رها کرده و صبح روز بعد بشویید. این روش بایستی یک روز در میان به مدت یک ماه انجام شود. موهای آسیب دیده ابرو، قسمت هایی که موی آن کنده شده است یا ابرویی که خیلی نازک شده است به راحتی با این روش ترمیم می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com