ورود کاربر

1- ختمی (سرده)

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک ابروی عصاره گل ختمی

وبگاه پرستارعصاره گل ختمی (Hibiscus) که گل سرده یا گل بامیه نیز اطلاق می شود و از خانواده پنیرکیان است، ثابت شده است که موجب ضخیم شدن و تقویت رشد مو می شود. خیلی خوب، حالا چطور از گل ختمی برای ضخیم و تیره کردن ابروها استفاده کنیم؟ مقداری گل ختمی در هاون ریخته و بخوبی له کنید تا یک خمیر یکنواخت درست شود. سپس خمیر گل ختمی را بر روی ابروهای خود بگذارید. بعد از 25-30 دقیقه خمیر را با آب گرم از روی ابرو بشویید و به آرامی ابرو را با حرکات ضربه ای خشک کنید. برای خشک کردن حوله یا دستمال را محکم بر روی ابرو نکشید. این فرآیند را روزانه و تا رسیدن به اثر مورد نظر تکرار کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com