ورود کاربر

ماسک ابرو

سی نکته در مورد طریقه پر پشت و تیره کردن ابرو به روش طبیعی

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – روش های طبیعی و در منزل

وبگاه پرستارهمه خواهان ابروی پر پشت و تیره هستند تا ظاهر بهتری داشته باشند، زیرا افراد معتقدند که ابروی کم پشت و کم رنگ به ما ظاهری بی روح و پیر می دهد. خیلی از زنان بطور تصادفی در اثر واکس زدن، بند انداختن یا تراشیدن ابرو، مقداری از ابروی خود را از دست می دهند و ابروهای آنها باریک می شود. گاهی اوقات ظاهر ابروها می تواند سن و تغذیه بد شخص را نمایان کند. برای اینکه به روش های طبیعی و در منزل بتوانید ابروی خود را تقویت کرده، ابرویی پر پشت و تیره داشته باشید، در این مقاله 30 نکته و روش معرفی می شود. مقاله را تا آخر بخوانید و تفاوت را احساس کنید.

چگونه ابرویی کلفت و تیره داشته باشیم؟

1- ختمی (سرده)

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک ابروی عصاره گل ختمی

وبگاه پرستارعصاره گل ختمی (Hibiscus) که گل سرده یا گل بامیه نیز اطلاق می شود و از خانواده پنیرکیان است، ثابت شده است که موجب ضخیم شدن و تقویت رشد مو می شود. خیلی خوب، حالا چطور از گل ختمی برای ضخیم و تیره کردن ابروها استفاده کنیم؟ مقداری گل ختمی در هاون ریخته و بخوبی له کنید تا یک خمیر یکنواخت درست شود. سپس خمیر گل ختمی را بر روی ابروهای خود بگذارید. بعد از 25-30 دقیقه خمیر را با آب گرم از روی ابرو بشویید و به آرامی ابرو را با حرکات ضربه ای خشک کنید. برای خشک کردن حوله یا دستمال را محکم بر روی ابرو نکشید. این فرآیند را روزانه و تا رسیدن به اثر مورد نظر تکرار کنید.

2- روغن جوجوبا

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک روغن جوجوبا

وبگاه پرستارروغن جوجوبا (jojoba oil) منافذ پوست را باز کرده و فولیکول مو را تغذیه می کند. این عمل موجب تقویت و رشد سریعتر ابروها می شود. تمام کاری که باید انجام دهید این است که چند قطره روغن جوجوبا به ابروهای خود مالید و ماساژ دهید. کل شب روغن را روی ابروها رها کرده و صبح صورت خود را بشویید. اینکار را هر شب و تا رسیدن به تاثیر مورد نظر تکرار کنید.

3- روغن تخم کتان

چگونه ابرویی کلفت و پرپشت داشته باشیم – ماسک روغن کتان

وبگاه پرستارآیا به دنبال راهی ساده و موثر برای پر پشت کردن ابروهای خود هستید؟ پس بایستی درمان با روغن تخم کتان (flaxseeds oil) را امتحان کنید و به ابروهای پر پشت و تیره دست یابید. روغن کتان حائز اسیدهای چرب ضروری است که برای رشد و تقویت مو لازم هستند. برای پر پشت کردن ابروهای خود، یک گلوله پنبه تمیز را در نصف قاشق روغن کتان بخیسانید. سپس آن را به ابروهای خود مالیده و روغن را به موهای ابروی خود ماساژ و بخورانید. روغن را در زمان خواب رها کرده و صبح روز بعد با آب گرم بشویید. برای دست یافتن به ابروی کلفت و پر پشت لازم است که این فرآیند را روزانه تکرار کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com