ورود کاربر

نقطه نشان یا Break Point این امکان را فراهم می کند که اجرای دستورات را در نقاط خاصی متوقف کرد و در زمان آماده بودن، به اجرای ادامه دستورات پرداخت. اینکار اجازه می دهد که خروجی هر قسمت از دستورات را مشاهده نموده و سپس اجرای فرامین را ادامه داد. نقطه نشان به صورت زیر درج می شود:

- در محل مورد نظر در سمت چپ متن خط فرمان مربوطه کلیک کنید.

- دایره قرمز رنگی در کنار آن ظاهر می شود که نشانه نقطه نشان است (شکل زیر)

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

زمانی که فایل دستور حاوی نقطه نشان اجرا می شود، اجرا تا مکان نقطه نشان ادامه می یابد و سپس متوقف می شود.

پیکان رو به پایین کنار خطوط فرمان نشانگر پیشرفت اجرای فرمان است. برای ادامه اجرای برنامه، پس از نقطه نشان از منوی گزینه Run را انتخاب کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com