ورود کاربر

- برای باز کردن فایل دستورات ذخیره شده، از نوار منو دستور زیر را باز کنید

File > Open > Syntax...

- اینکار موجب باز شدن دیالوگ باز کردن فایل می شود.

- فایل دستورات را انتخاب کرده و باز کنید. پسوند فایل دستورات در برنامه SPSS به صورت Syntax (*.sps) است.

- بعد از باز شدن فایل در پنجره دستور، از منوی Run، گزینه اجرای فرمان را انتخاب کنید.

اگر دستورات درج شده در فایل برای فایل داده خاصی تهیه شده است، زمان اجرای فرمان بایستی فایل داده مربوطه باز باشد، یا باید در فایل دستورات، دستور باز کردن فایل نیز گنجانده شود. می توانید ابتدای فایل دستورات، دستور مربوط به دیالوگ باز کردن فایل داده را Paste کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com