ورود کاربر

می توانید به جدول متقاطع یک لایه متغیر اضافه کنید تا جدول سه جانبه شده و طبقات متغیرهای سطر و ستون به طبقه های کوچکتری براساس متغیر لایه تقسیم شوند. به این متغیر گاهی متغیر کنترل اطلاق می شود، زیرا نشان می دهد که با کنترل اثرات از طریق یک متغیر سوم، چه تغییری در رابطه بین متغیرهای سطر و ستون رخ می دهد.

دیالوگ جدول متقاطع را باز کرده و دکمه Cells را بزنید. تیک گزینه Row percents را بردارید. دکمه Continue را بزنید. حال متغیر Level of Education (ed) را به عنوان متغیر لایه (کنترل) انتخاب و به خانه مربوطه انتقال دهید و دکمه Ok را بزنید تا رویه اجرا شود (شکل زیر)

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد

اگر به جدول متقاطع نگاهی بیاندازید، می بینید تنها اتفاقی که افتاد بزرگتر و سخت تر شدن تفسیر جدول متقاطع بود. اما اگر به جدول آزمون کای دو نگاهی بیاندازید، به سادگی می بینید که در یکی از طبقه های تحصیلات، رابطه آشکار بین درآمد و مالکیت PDA ناپدید شده است (معمولاً سطح معناداری کمتر از 0.05 معنادار در نظر گرفته می شود) (شکل زیر)

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد

این حاکی از آن است که رابطه آشکار بین درآمد و مالکیتPDA صرفاً یک پارازیت از رابطه زمینه ای بین سطح تحصیلات و مالکیت PDA است. از آنجایی که بالا رفتن سطح تحصیلات با افزایش درآمد همراه است، رابطه آشکار بین سطح درآمد و سایر متغیرها در واقع نتیجه تفاوت سطح تحصیلات نمونه های مطالعه است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com