ورود کاربر

در پنجره دستورات می توان کار ویرایش را انجام داد. برای مثال، می توانید فرمان استفاده از درصد را در نمودار میله ای به استفاده از فراوانی تغییر دهید (زیر فرمان یک فرمان اصلی با یک ممیز / مشخص می شود). اگر کلمه کلیدی مربوط به فراوانی را بدانید، می توانید آن را مستقیماً تایپ کنید. اگر کلمه کلیدی را نمی دانید، مکان نمای ماوس را جایی پایین تر از ممیز زیر فرمان (subcommand) قرار داده و سپس کلید ترکیبی Ctrl + Spacebar را بزنید، تا لیست فرمان های موجود برای این بخش نمایش یابد. اینکار تکمیل خودکار را نمایش می دهد. برای تبدیل درصد به فراوانی به شکل زیر عمل می شود:

- کلمه کلیدی PERCENT از خط فرمان Delete شود.

- مکان نمای ماوس را پایین تر از / قرار داده و کلید ترکیبی Ctrl+Spacebar را بزنید

- آیتم FREQ را برای تعیین فراوانی کلیک کنید. اینکار موجب می شود که کنترل خودکار، کلمه کلیدی مربوطه را در محل مورد نظر درج کند.

- بطور پیش فرض، زمان تایپ دستورات، کنترل تکمیل خودکار عبارت کلیدی لازم را پیشنهاد می کند. مثلا اگر بخواهید بعد از نمودار میله ای، یک نمودار قطاعی نیز داشته باشید، می توانید با یک زیر فرمان از هم جدا کنید.

- بعد از کلمه کلیدی FREQ دکمه Enter را زده تا زیر فرمان بعدی شروع شود.

- کنترل تکمیل خودکار بلافاصله عبارت کلیدی بعدی را پیشنهاد می کند (شکل زیر)

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

اگر به جزئیات بیشتری در مورد یک فرمان یا زیر فرمان نیاز داشتید، کلید F1 را بزنید. اینکار شما را مستقیماً به بخش توضیح مرجع فرامین انتقال خواهد داد.

همانطور که در شکل دیده می شود، متن های موجود در پنجره دستور رنگ بندی شده است. این رنگ بندی موجب می شود که شناسایی عبارت نا شناخته برای برنامه راحتتر باشد. مثلاً اگر عبارت کلیدی غلط تایپ شده باشد، به رنگ سبز در نمی آید و مشکی باقی می ماند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com