ورود کاربر

اغلب تجزیه و تحلیل یک جدول متقاطع از روی اعداد یا شمارش موجود در آن آسان نیست. این واقعیت که تعداد مالکان PDA در گروه دارای درآمد 25-49 دلار دو برابر بیشتر از طبقه 25 دلار است، ممکن است خیلی معنی دار نباشد، از آنجایی که تعداد افراد دارای این سطح درآمد نیز دو برابر افراد گروه 25 دلار است (1933 در مقابل 983 نفر).

مجدداً دیالوگ جدول متقاطع را باز کنید (دو متغیر هنوز در خانه های مربوطه هستند) یا آیکون ابزار فراخوانی دیالوگ (تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد ) را بزنید.

روی دکمه Cells کلیک کنید تا دیالوگ نمایش خانه های جدول ظاهر شود (شکل زیر)

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه کارشناسی ارشد

در گروه Percentages گزینه Row را انتخاب کنید و سپس دکمه Continue و بعد Ok را بزنید. حال جدول متقاطع با دو سطر شمارش و درصد ظاهر می شود (شکل زیر)

حالا تصویر روشن تری از رابطه بین این دو متغیر دیده می شود. همانطور که تعداد افراد هر طبقه درآمد افزایش می یابد، درصد مالکیت PDA نیز بالا می رود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com