ورود کاربر

با استفاده از زبان خط فرمان می توان کارهای معمول زیادی را در برنامه SPSS به صورت خودکار انجام داد. همچنین با استفاده از زبان خط فرمان می توان خواصی را اضافه کرد که در دیالوگها وجود ندارد. هرچند بعضی از فرمان ها و گزینه ها فقط از طریق استفاده از زبان خط فرمان در دسترس قرار می گیرند. زبان خط فرمان به شما اجازه می دهد که کار خود را به صورت فایل دستور (Syntax file) ذخیره کنید تا بعدا بتوانید تجزیه و تحلیل خود را تکرار نمایید.

یک فایل دستور یک فایل حاوی دستورات فرمان IBM® SPSS® Statistics است. می توان پنجره دستور را باز کرده و فرمان ها را مستقیم تایپ کرد، اما اغلب آسانتر این است که دیالوگ های مربوطه را باز کرده تا بیشتر کارها را انجام دهند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com