ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

25- کهیر خارش دار (Urticaria)

آموزش بیمار – کهیر خارش دار
تصویری از کهیر خارش دار

وبگاه پرستاراین نوع کهیر اغلب به صورت قرمزی، خارش یا سفتی پوست مشخص می شود. لایه قرمز در هر جایی از بدن ظاهر شده و چند دقیقه یا چند روز طول می کشد. می تواند نشانه جدی باشد اگر با تنگی نفس همراه باشد.

وبگاه پرستارممکن است برای درمان این بیماری آسپرین یا پنی سیلین تجویز شود. بهتر است مصرف بعضی از غذاها مثل تخم مرغ، مغزها، صدف دریایی و چاشنی ها را در این بچه ها محدود کرد. دمای بالا بدن و عفونت و گلو درد ممکن است به انتشار بیماری کمک کند. این بچه ها بایستی توسط متخصص درمان شوند و معمول درمان آن آنتی بیوتیک است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com