ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

24- اگزما (Eczema)

آموزش بیمار – اگزما
تصویری از اگزما

وبگاه پرستاراگزما درماتیت آتوپیک (atopic dermatitis) نیز نامیده می شود و نوعی راش پوستی است که اغلب قبل از سن 5 سالگی شایع است. در بچه ها و شیرخواران این بیماری بر روی پوست سر و گونه شایع است اما ممکن است در دست ها، پاها، قفسه سینه یا سایر بخش های بدن نیز ظاهر شود. راش شبیه به پوست ضخیم، خشک و ورقه شده است، یا ممکن است از چندین برجستگی قرمز کوچک تشکیل شده باشد که دارای ترشح بوده و با خاریدن دچار عفونت شود. حقیقت این است که خارش زخم ها موجب کدورت و سیاه شدن، باقی ماندن اثر زخم یا کلفتی پوست ناحیه در طول زمان شود.

وبگاه پرستارعلت این مشکل کم کیفیت بودن بهداشت فردی است، اما ممکن است در اثر آلرژی های آسم و افراد دارای سیستم ایمنی حساس رخ دهد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com