ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

23- بیماری دست-پا-و-دهان (Hand-Foot-And-Mouth Disease)

آموزش بیمار – بیماری دست-پا-و-دهان
تصویری از بیماری دست-پا-و-دهان

وبگاه پرستاراین بیماری ناخوشی است که با زخم دهان، دست ها، پا یا حتی باسن و همچنین پاهای انسان همراه است. این بیماری اغلب تابستان و پاییز رخ داده و با تب شروع می شود. زخم ها دردناک هستند. این مشکل اغلب بیشتر از یک هفته طول نمی کشد. معمولا در اثر استنشاق یا تماس با شی آلوده به بیماری منتقل می شود. بنابراین شستن مکرر دستها در زمان تماس با شخص بیمار حیاتی است. درمان خانگی رایج این بیماری ایبوپروفن یا استامینوفن است. از مصرف آسپرین در بچه های زیر 16 سال اجتناب شود. مبتلایان به این بیماری بایستی آب زیاد بنوشند، مایعات و غذاهای بخورند که راحت جذب می شوند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com