ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

21- راش عرق سوز (Prickly Heat Rash)

آموزش بیمار – راش عرق سوز
تصویری از راش عرق سوز

وبگاه پرستارراش عرق سوز نیز در بچه های نوزاد شایع است. راش عرق سوز را عرق گز یا میلاریا (miliaria) نیز می نامند، این راش زمانی ایجاد می شود که شخص بیشتر از نرمال عرق می کند و غدد عرق مسدود می شوند.

وبگاه پرستاربچه ها و نوزادان در طی فصل مرطوب یا گرم عرق سوز می شوند زیرا غدد عرق آنها هنوز به طور کامل تشکیل نشده است.

وبگاه پرستاراین عارضه پوستی موجب بروز راش های خارش دار با شکل گرد، برجسته و قرمز می شود که بد بو بوده و احساس سوزش دارند. اغلب بسیاری از نقاط بدن که با لباس پوشانده می شود مثل شکم، کمر، بالای قفسه سینه، زیر بغل، کشاله ران را درگیر می کند. علائم روی سر، گردن و شانه بچه ظاهر می شوند، بچه هایی که والدین آنها لباس زیادی برایشان می پوشند و لباس شکم، کمر، قفسه سینه، زیر بغل یا کشاله ران آنها را پوشانده و گرم و مرطوب ساخته است. بایستی برای بچه ها لباس سبک و دارای تبادل هوا پوشید، حتی اگر دست و پای بچه سرد بنظر برسد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com