ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

20- زگیل (Wart)

آموزش بیمار – زگیل
تصویری از زگیل

وبگاه پرستارزگیل نیز یکی از بیماری های پوستی شایع در بچه ها است. حقیقت این است که بسیاری از ما دارای زگیل در نقطه خاصی از بدن یا مرحله خاصی از زندگی بوده ایم. اما این عارضه بیشتر در کودکان شایع است تا بالغین. زگیل ها عفونت های پوستی هستند که توسط خانواده ویروس پاپیلوماویروس انسانی (HPV) ایجاد می شود. این بیماری می تواند در هر قسمتی از بدن رخ دهد، اما بیشتر جاهای گرم و مرطوب بدن را مورد حمله قرار می دهد مثل خراش ها یا بریدگی های دست، انگشتان و پاها.

وبگاه پرستارزگیل را می توان از طریق در آوردن یا پوشاندن با نوار چسب زگیل برطرف کرد و همیشه بخش های آلوده بدن را خشک نگه داشت. اگر زگیل ها باقی بمانند و رفع نشوند، ممکن است از جراحی لیزر یا مواد شیمیایی استفاده شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com