ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

19- زرد زخم (Impetigo)

آموزش بیمار – زرد زخم
تصویری از زرد زخم

وبگاه پرستاریکی دیگر از ضایعات پوستی بچه ها زرد زخم است. زرد زخم یک بیماری عفونی باکتریال پوست است، که موجب زخم های قرمز می شود که باز شده و مایع از آنها ترشح می شود و سپس پوسته و دلمه زرد – قهوه ای روی آن تشکیل می شود. این عفونت ممکن است در هر جایی از بدن رخ دهد، اما بیشتر اطراف بینی و دهان تشکیل می شود.

وبگاه پرستارتاول ها دارای ظاهر قرمز و دردناک هستند. زرد زخم مسری است و در بین بچه ها شایع است. زرد زخم از طریق تماس مستقیم یا اشتراک ملحفه، اسباب بازی، لباس یا سایر اقلام فرد آلوده منتقل می شود. در بچه ها خاراندن موجب می شود زخم از یک جای بدن به جای دیگری از بدن سرایت کند. تعدادی از آنتی بیوتیک های موضعی می توانند این بیماری را درمان کنند، اما مبتلایان ممکن است به مصرف قرص های آنتی بیوتیک نیز احتیاج پیدا کنند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com