ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

18- آبله مرغان (Chickenpox)

آموزش بیمار – آبله مرغان
تصویری از آبله مرغان

وبگاه پرستارآبله مرغان یا واریسلا (varicella) یک بیماری فوق العاده مسری است که توسط راش های قرمز خارش دارد مشخص می شود و یکی از شایعترین بیماری های عفونی دوران بچگی است. اغلب این بیماری در بچه ها خفیف است اما هنوز ریسک عوارضی مثل پنومونی باکتریال وجود دارد. این بیماری موجب مشکلات سلامتی جدی در بچه ها نمی شود. بیماری توسط ویروس تب خال زوستر واریسلا ایجاد شده و توسط قطرات مایع سرفه یا عطسه، تماس با لباس و پوشش رختخواب یا ترشحات تاول های فرد عفونی منتشر می شود. بیشتر بچه های مبتلا به آبله مرغان به درمان در منزل توسط استراحت، داروهای ضد خارش، تب بر و یا داروی علائم شبه آنفولانزا نیاز دارند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com