ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

17- سندرم گونه سیلی خورده (Slapped Cheek Syndrome)

آموزش بیمار – سندرم گونه سیلی خورده
تصویری از سندرم گونه سیلی خورده

وبگاه پرستاراین عفونت سبک بوده و می تواند پس از یک هفته بهبود یابد. در ابتدا بیمار علائم شبه آنفولانزا دارد، سپس لکه های قرمز بر روی صورت و بدن ظاهر می شود. بیماری معمولا از طریق سرفه یا خروپف منتشر می شود، و در هفته اول و قبل از ظاهر شدن قرمزی ها بیشترین واگیر را دارد. سندرم گونه قرمز را می توان با استراحت، نوشیدن آب فراوان، خوردن غذای نرم و مایع و آسان هضم درمان کرد (در بچه های زیر 16 سال آسپرین مصرف نکنید). هرچند ضروری است که بچه از نظر نشانه های دیگری که حاکی از بیماری های جدی است، پایش شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com