ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

16- کچلی (Ringworm)

آموزش بیمار – کچلی
تصویری از کچلی

وبگاه پرستارحشرات عامل کچلی پوست نیستند. کرم ها موجب کچلی نمی شوند. بلکه عفونت های سطحی که قارچ جلدی (tinea) نیز نامیده می شوند توسط قارچ هایی تولید می شوند که در پوست مرده، بافت مو یا بافت ناخن زندگی می کنند و درماتوفیل (dermatophytes) نامیده می شوند. ابتدا لایه هایی از پوست ورقه شده یا متورم می شوند، سپس به حلقه های خارش دار قرمز با تاول و التهاب اطراف آن ظاهر می شوند. این حلقه ها از طریق تماس پوستی یا اشتراک وسایل شخصی مثل حوله و تجهیزات ورزشی منتقل می شوند. هرچند بیشتر آنها با کرم های ضد قارچ درمان می شوند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com