ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

14- گزش پشه (Mosquito Bite)

آموزش بیمار – گزش پشه
تصویری از گزش پشه

وبگاه پرستارنیش پشه گاهی موجب ضایعه پوسته برجسته و خارش داری می شود. این ضایعات ناراحت کننده هستند و آسایش بچه را می گیرند. برای برطرف کردن خارش و جلوگیری از خاراندن خود، والدین می توانند روی جای نیش پشه کمپرس سرد بگذارند. همچنین ناخن های بچه را بایستی کوتاه نگهداشت. احساس خارش را می توان با لوسیون کالامین رفع کرد.

وبگاه پرستارجای نیش پشه نیاز به ویزیت پزشک ندارد، اما اگر عفونی شود بایستی به متخصص مراجعه شود. گاهی اوقات نشانه های عفونت عبارتند از:

  • تورم
  • ناحیه قرمز رو به رشد
  • چرک
  • گرم بودن پوست ناحیه در لمس

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com