ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

13- التهاب عفونی ملتحمه (Infective Conjunctivitis)

آموزش بیمار – التهاب عفونی ملتحمه
تصویری از التهاب عفونی ملتحمه

وبگاه پرستارقرمز شدن چشمان به همراه اشکریزش ممکن است نشانه شروع التهاب ملتحمه یا کانژنکتیویت باشد. ملتحمه بخشی از چشم است که به صورت یک پرده پلک و بخشی از سفیده چشم بچه را پوشانده است. این عارضه در اثر عفونت یا آلرژی ایجاد می شود.

وبگاه پرستارالتهاب عفونی ملتحمه توسط عفونت باکتریال یا ویروسی ایجاد می شود و فوق العاده مسری است.

وبگاه پرستاربه علاوه، نشانه های دیگر التهاب ملتحمه دیده می شود، از جمله:

  • چسبندگی چشم ها
  • درد و قرمزی چشمان
  • ترشحات زرد رنگ دور پلک و گاهی ترشحات زرد از چشم

وبگاه پرستاراگر بچه شما به التهاب عفونی ملتحمه مبتلا است، بایستی با آب گرم و گلوله کتان به دقت و بطور منظم تمیز کنید. بایستی حوله و سایر پارچه و پیش بند اختصاصی برای بچه استفاده کنید و جدا نگهدارید.

وبگاه پرستاردر بچه های زیر یکسال مبتلا به التهاب ملتحمه، والدین بایستی بلافاصله بچه را به متخصص چشم ببرند. عارضه التهاب ملتحمه در بچه های کوچک ممکن است در اثر عفونت های جدی مثل کلامیدیا باشد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com