ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

12- رزولا (Roseola)

آموزش بیمار – رزولا
تصویری از رزولا

وبگاه پرستاراز ضایعات پوستی بچه ها، این ضایعه یکی از شایعترین ها است. وقتی بچه دچار رزولا می شود، علائم زیر ظاهر می شوند:

  • سرفه
  • تب ناگهانی بین 38 تا 42 درجه سانتیگراد
  • اسهال خفیف
  • آبریزش بینی

وبگاه پرستاربچه مبتلا به رزولا معمولا بی حال، کم اشتها و تحریک پذیر است. تب ممکن است 3-4 روز طول کشیده و ناگهان قطع شود. زمانی که تب کاهش یافت، لکه های صورتی رنگ به رنگ گل رز ظاهر می شوند. این راش ها از روی قفسه سینه و شکم بچه شروع شده و به گردن و سایر نقاط بدن گسترش می یابند. سپس در طی چند ساعت تا دو روز ناپدید خواهند شد. می توان به بهبودی بچه از طریق استراحت کافی یا دادن استامینوفن (پاراستامول) و مایعات زیاد و کم کردن تب کمک کرد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com