ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

8- راش دانه ارزنی (Milia)

وبگاه پرستاریکی از راحت ترین مشکلات پوستی بچه ها است، که ویژگی آن ظاهر شدن لکه های ریز سفید رنگ بر روی صورت بچه است، اغلب روی بینی، چانه، پیشانی، گونه و اطراف چشم دیده می شود. گرچه میلیا دارای ظاهر برجسته است، اما وقتی لمس کنیم، تخت است و برجستگی ندارد.

آموزش بیمار – راش دانه ارزنی
تصویری از راش دانه ارزنی

وبگاه پرستارمیلیا در اثر محصور شدن پوست مرده در حفرات پوستی روی بینی و گونه ایجاد می شود. زمانی که لایه سطحی راش دانه ارزنی نازک و ساییده شد، پوست مرده بیرون ریخته شده و راش دانه ارزنی ناپدید می شود.

وبگاه پرستاربطور طبیعی این بثورات چند هفته پس از تولد برطرف می شوند، همانطور که غدد چربی صورت بچه رشد می کنند. لکه های میلیا بایستی خودبخود در طی چند هفته برطرف شوند.

روی بینی و گونه دختر من دانه سفید ریزی ظاهر شده است، علت آن چیست؟

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com