ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

6- زردی (Jaundice)

وبگاه پرستاربرآورد کرده اند که تقریباً 50% نوزادان در طی چند روز اول پس از تولد دچار هاله زرد رنگ پوست بدن (یرقان) می شوند. در بچه هایی که تیره پوست هستند، این زردی در سفیده یا داخل چشم و یا کف دستان و کف پاها دیده می شود. در واقع تمامی نوزادان در طی هفته اول اندکی زردی دارند اما این زردی در همه بچه ها مشهود و قابل توجه نیست.

آموزش بیمار – زردی
تصویری از زردی

وبگاه پرستاروجود سطوح بالایی از یک رنگدانه به نام بیلی روبین در خون موجب زردی می شود. خون همه مردم حاوی بیلیروبین است. بیلیروبین یکی از فرآورده های جنبی تجزیه سلول های قرمز پیر خون است. بطور طبیعی کبد این ماده را از خون پاک کرده و از طریق روده دفع می شود.

وبگاه پرستاردر طی حاملگی بیلیروبین بچه توسط مادر دفع می شود. بنابراین مدتی طول می کشد تا کبد نوزاد به جمع آوری و دفع بیلیروبین خون نوزاد عادت کرده و این فرآیند را شروع کند. بنابراین عده از بچه ها در بدو تولد زرد هستند. اغلب اوقات رفع این زردی و طبیعی شدن رنگ پوست یک هفته طول می کشد. اما اگر نوزاد زود متولد شده باشد، این فرآیند ممکن است بیشتر طول بکشد.

پوست بچه من اندکی زرد است، آیا این طبیعی است؟ زردی یا یرقان چیست؟

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com