ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

5- کهیر (Hives)

وبگاه پرستارکهیر چیست؟ کهیر نواحی برجسته و قرمز در پوست است. معمولا خارش دارند. به شکل و سایزهای مختلف ظاهر می شوند اما دارای حاشیه های مشخص هستند. معمولا بخش مرکزی کهیر رنگ پریده است و حاشیه آن با رنگ قرمز مشخص است.

آموزش بیمار – کهیر
تصویری از کهیر

وبگاه پرستارعلائم کهیر به شکل زیر است:

  • لکه های برجسته فراوان، کهیرهای معمولی به پهنای 1-2 سانتی متر که ناگهان ایجاد می شود
  • این کهیرها ممکن است سفید یا قرمز باشند، همچنین ناحیه اطراف آن قرمز شده و احساس خارش دارد
  • کهیر ممکن است با علائم دیگر همراه شده و به همین خاطر بثورات پوستی وسیع بنظر برسد

وبگاه پرستارکهیر معمولا خود بخود و در طی چند ساعت تا چند روز از بین می رود. می توان از لوسیون کالامین یا کرم آنتی هیستامین برای تسکین تورم و همچنین خارش کهیر استفاده کرد. برای آگاهی از درمان و پیشگیری از کهیر در سنین مختلف لینک های زیر را پیگیری کنید:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com