ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

4- فلیکولیت (Folliculitis)

فولیکولیت نوزادی چیست؟

وبگاه پرستارفولیکولیت التهاب پیاز مو است. وقتی بچه دچار فولیکولیت می شود، یک پاسچول (کیسه کوچک پر از چرک) یا جوش چرکی دور فولیکول مو تشکیل می شود. ممکن است دلمه و پوسته نیز وجود داشته باشد. بطور معمول، پاسچول ها اغلب بر روی گردن، دست ها، زیر بغل، پاها و باسن ایجاد می شوند. این مشکل پوستی در بچه های زیر دو سال نادر است.

آموزش بیمار – فلیکولیت
تصویری از فلیکولیت

وبگاه پرستاراگر بچه مبتلا به این عارضه به سیستم مراقبت بهداشتی مراجعه کند، ممکن است کرم آنتی بیوتیک برایش تجویز شود.

وبگاه پرستارمعمولا فولیکولیت را رشد به داخل مو (ingrown hairs) نیز می گویند. برگشت مو به داخل (بخصوص در جوانان و بزرگسالان) موجب برجستگی قرمز و دردناک در پایه مو می شود که فولیکولیت نامیده می شود. بهتر است ضایعه فولیکولیت را برای مدتی دستکاری نکرد، زیر در بیشتر مواقع خود به خود برطرف می شود. از خاراندن یا تخلیه آن اجتناب کنید.

وبگاه پرستارپیشگیری از فولیکولیت مستلزم تمیز، خشک و عاری از خراش، تحریک یا سائیدگی نگهداشتن پوست است. معمولا استفاده از شوینده های ضد عفونی کننده برای پیشگیری از فولیکولیت را توصیه نمی کنند. مهمترین توصیه برای پیشگیری از وقوع یا عود فولیکولیت رعایت بهداشت فردی بچه و بزرگسالان است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com