ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

3- اریتما توکسیکوم (Erythema Toxicum)

راش نوزادی چیست؟

وبگاه پرستاراریتما توکسیکوم را راش نوزادی می نامند. این عارضه پوستی تقریبا نیمی از تمامی نوزادان نرمال را درگیر می کند. ممکن است در طی چند ساعت اول زندگی رخ دهد یا ممکن است بعد از روز اول زندگی نوزاد ظاهر شود. گرچه راش نوزادی یک عارضه بی ضرر است، اما ظاهر آن ممکن است والدین را به وحشت بیاندازند.

آموزش بیمار – اریتما توکسیکوم
تصویری از اریتما توکسیکوم

وبگاه پرستاراز میان مشکلات پوستی بچه ها، اریتما توکسیکوم یا قرمزی سمی برای والدین شناخته شده نیست. این بثورات پوستی به صورت لکه های قرمز با پاسچول (جوش چرکی) زرد یا سفید رنگ کوچکی در مرکز آن بر روی پوست بچه ظاهر می شود. بچه ها این نوع راش را معمولا 2-5 روز بعد از تولد می گیرند.

وبگاه پرستاراین عارضه ممکن است در هر جایی از بدن بچه ظاهر شود، بجز کف دست ها و کف پاها. این اختلال خود محدود کننده است و در طی دو هفته خود بخود برطرف می شود. معمولا راش نوزادی بعد از سن 4 ماهگی بطور کامل ناپدید می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com