ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

1- آکنه بچگی (Baby Acne)

وبگاه پرستارآکنه بچه نوعی از آکنه است که بر روی صورت یا بدن بچه ایجاد می شود. یک عارضه پوستی شایع است اما اغلب موقتی است. در تمامی موارد، آکنه بچه خود بخود برطرف می شود، حتی اگر درمان نشود. گرچه آکنه در بچه ها شایع اس، اما هنوز علت آن مشخص نیست.

آموزش بیمار – آکنه نوزادی
تصویری از آکنه نوزادی

اگر نوزاد آکنه داشته باشد، این آکنه از زمان تولد ممکن است شروع شده باشد، اما چندین هفته بعد ظاهر شود. آکنه بثورات پوسی است که دارای نوک کوچک یا سر سفید است و پوست قرمز اطراف آن را احاطه کرده است. این نوع جوش معمولا روی چانه بچه ظاهر می شود. گاهی اوقات ممکن است روی چانه، پیشانی و کمر بچه وجود داشته باشد.

وبگاه پرستارآکنه بچه ممکن است در اثر تحرک زیادی وی یا طبیعت گرم داشتن و یا تحریک پوست توسط باقیمانده شیر، بزاق یا نوع پارچه لباس وی یا شستن لباس وی با شوینده های قوی بدتر شود.

وبگاه پرستاربطور طبیعی، آکنه بچه خودبخودی و بدون هر گونه درمانی برطرف می شود، اما گاهی اوقات آکنه بچه چند ماه باقی می ماند.

وبگاه پرستارمعمولا آکنه بچه بدون درمان و سریع ناپدید می شود. اما در بعضی بچه ها آکنه برای چندین ماه باقی می ماند. برای درمان انواع مقاوم آکنه بچه، متخصص ممکن است کرم یا پماد خاصی تجویز کند. از درمان های بدون نسخه اجتناب کنید. پوست بچه خیلی حساس است. این گونه درمان ها ممکن است موجب بدتر شدن آکنه شده یا اسکار و جای جوش برای همیشه بجای بماند.

روی گونه بچه من جوش درآمده است. آیا این جوش ها آکنه هستند؟

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com