ورود کاربر

چند نکته کلی:

چند نکته کلی:
  • اگر می خواهید شامپوی خشکی درست کنید که معطر هم باشد، کمی گل خشک شده به دستور خود اضافه کنید و یا روغن معطر مثل روغن گلبرگ رز یا روغن اسطوخودوس اضافه کنید.
  • شامپوی خود را در یک ظرف در بسته محکم قرار دهید.
  • ظرف ایده آل برای نگهداری شامپوی خانگی ظروف شیشه ای است
  • محفظه نگهداری شامپوی خانگی را در جای تاریک و خنک و خشک نگهداری کنید
  • بهتر است شامپوی خانگی تهیه شده را بیشتر از 2-4 هفته مصرف نکنید
  • می توانید با استفاده از مواد موجود در آشپزخانه و یخچال خود، شامپوهای خانگی دیگری تهیه کنید.
  • استفاده مداوم از شامپوهای شیمیایی به مو آسیب خواهد زد و استفاده متناوب از این ترکیبات خانگی طبیعی لازم است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com